KONST / Litografier / Litografi 13568114
nr 1356 8114
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 1/25 1968, daterad mm: 32x24cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:08:04
26/10 18:48:41
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö